Technical details: SKU STC-SET-T20 | family: Adapter for multifunction table STC-SET-T20
| Feature | Advantage | Benefit |
|---|---|---|
| BESSEY toggle clamps on multifunction tables such as Festool MFT and Sortimo WorkMo with hole diameter of 20 mm and plate thickness of min. 19 mm to max. 25 mm | Engineered to BESSEY’s German quality standard | You get predictable performance for professional woodworking, fitting and fabrication. |